Únor 2012

*Crying*

17. února 2012 v 15:50 | Pansýý |  *Fotky*


Februárový Kerang :) samozrejme znova s MCR :)

16. února 2012 v 10:09 | Pansýý |  *MCR-novinky*


preklad :
Když jsme na australském festivalu Big Day Out narazili na Gerarda Waye, nemohli jsme ho nechat odejít, aniž bychom se ho zeptali na nové album My Chemical Romance. Tenhle nesmělý ďábel však nedokázal zabránit tomu, aby si Rod Yates aspoň netipnul, jak bude znít...

Gerard Way vchází do zákulisí sydneyského Big Day Out jako muž s posláním. To také, vezmeme-li v úvahu, že My Chemical Romance za 45 minut nastupují na jeviště, skutečně má. Vypadá štíhle a mluví rychle, od hlavy až po paty oděn v černé, oči skryté za tmavými brýlemi, odpovídá krátce a stroze - musí se připravit na vystoupení a vteřiny ubíhají. Koncerty na Big Day Out ukončují turné k desce 'Danger Days' - což je skvělá příležitost probrat, co bude dál.

Jak se pro tebe rok 2012 zatím vyvíjí?
G: "Skvěle. Zrovna jsme si pořídili nový studio. Pronajali jsme si budovu v Los Angeles, tamní studio ale nefungovalo, takže jsme si udělali svý vlastní. Konečně budeme ve vlastním prostředí, s lepšími možnostmi produkovat novou muziku."

Proces psaní nových písní už započal?
G: "Ano. Skvělý je, že tentokrát píšeme novou muziku už i na cestách. To jsme před 'Danger Days' nikdy nezažili."

Čemu to připisuješ?
G: "Tomu, že nejsme unavení. Psaní muziky si opravdu užíváme, máme hodně inspirace. To po 'The Black Parade' jsme toužili jenom po tom na chvíli zmizet."

Máte už nějaký song hotový?
G: "Zatím ne, pořád na tom pracujeme."

Můžeš popsat, jak nový materiál zní?
G: "Popisovat ho nebudu."

Dá se s něčím srovnat?
G: "To je přece to samý! Můžu jenom říct, že je to hodně jiný. Máme z toho radost."

Už jsi přemýšlel o textech?
G: "Zatím ne. Myslím, že teď bude důležitý, jak se bude můj život v příštím půlroce vyvíjet, protože právě moje pocity a zkušenosti texty reflektují."

Když se vrátíme k 'Danger Days', k jeho přijetí a k turné, šlo všechno podle tvých představ?
G: "Ano, hlavně když jsme hráli v Readingu a Leedsu - moc důležitej okamžik pro celou desku, protože jsme na ní postavili náš set. Jsme na ni pyšní."

Udělal bys něco jinak?
G: "Nikdy bychom neudělali nic jinak. Ani to není možný."

Máš pro rok 2012 nějaká přání?
G: "Doufám, že výstavba novýho studia půjde dobře, abychom mohli začít nahrávat co nejdřív."

Zapojíš se nějak do stavby?
G: "Najmeme pár lidí, co se postarají o akustiku, já sám se budu spíš zabývat vizuální stránkou místa. Všichni se budeme podílet na tom, jak to tam bude vypadat a jak se tam budeme cítit."

Jak bys shrnul náladu v kapele?
G: "Je fantastická. Táhneme to už deset let a pořád to milujeme. Z tohohle prostě nemůžeš odejít ani utéct, a to je na tom to skvělý."

Jak se Jarrod Alexander zabydlel za bicíma?
G: "Výborně. Je to hodnej kluk a skvělej bubeník. Původně jsme neměli moc času, abychom se o sobě dozvěděli něco víc, ale teď už se známe a klape nám to parádně."

Nepřemýšlíte o tom, že byste ho angažovali na stálo?
G: "O stálým bubeníkovi nepřemýšlíme. Kapelu tvoříme my, a nic není trvalý. Pro nás je nemožný o tom v příštích pěti letech byť jen přemýšlet. Ale hrajeme s ním rádi."

Vyjde nové album ještě letos?
G: "To se nedá říct. Ale že jsme začali pracovat tak brzy je dobrým znamením."

Přijde s novým albem i nová image?
G: "To si buďte jistý. Jinak by to byla nuda."

Už máš nějaké nápady?
G: "Neřeknu. Tím bych prozradil i něco o nový muzice."

Pripomeňme si éru Revenge...

14. února 2012 v 17:05 | Pansýý |  *Hudba*

Vplyv Nirvany na hudobnú scénu- vyjadrenie Mikeyho A Raya

14. února 2012 v 17:00 | Pansýý |  *Iné*
Album 'Nevermind' on Nirvany tento rok oslavuje dvadsiate narodeniny. Firma Fender pri tejto príležitosti vypustila model Kurtovej gitary Jaguar a požiadala najrôznejšie hudobníkov, aby sa zamysleli nad vplyvom Nirvany na hudobnú scénu. Medzi oslovenými boli aj Ray s Mikeym.
Ray: "Keď som počul Nirvanu prvýkrát, zatúžil som založiť kapelu. Kurt Cobain bol nesmierne talentovanej človek, čo definoval celú generáciu. Nebol to žiaden metalista, ani holkař, a rozhodne si nehral na rockovýho boha. Bol to obyčajný chlapec, čo písal skvelý songy a hral je celou svojou dušou. Hudba Nirvany vždy niečo znamenala, bola zbesilá. Vďaka nim sa stal sen o vlastnej kapele pre chlapcov ako ja skutočnosťou. Kurtovej texty, názory i surový melódie ku mne osobne hovoril hneď na niekoľkých frontoch. Jediný, čo som ako chlapec chcel, bolo mať vlastné Jagstang a založiť kapelu. Je skvelý, že vznikol model Kurtovej gitary aj pre dnešnú generáciu. "
Mikey: "Kapela typu Nirvany je ako Halleyova kométa - za život zrejme niečo také uvidíte len raz. Nikdy nezabudnem na okamih, keď som prvýkrát videl klip k 'Smells Like Teen Spirit' na MTV. Brácha ma vtedy zavolal a obaja sme z neho boli paf. Nirvana úplne prevrátila náš názor na rockovú muziku. Takto nejako si predstavujem, že sa cítili decká v šesťdesiatych rokoch, keď videli Beatles u Eda Sullivana. Hudba Nirvany hovorila k našej generácii a som si istý, že ovplyvní i generácie budúce. "

New Dess...páči?

14. února 2012 v 16:52 | Pansýý |  *Moje kecy*
konečne som ho urobila..bolo to narýchlo takže mi prepáčte... :( odfláknuté je to...

Krásny Frerard Valentín :D

14. února 2012 v 15:23 | Pansýý |  *Fotky*


Bobov návrat?

13. února 2012 v 19:14 | Pansýý |  *MCR-novinky*
Neviete čo je na tom pravdy??ževraj sa ma vrátit na skupiny..??? :))

.....návrat

12. února 2012 v 12:16 | Pansýý |  *Moje kecy*
takže ludiaaa...pérepáčte že som tu tak dlho nebola ale brat mi zobral počítAč...bola som len na mobile...a to mi blbe zobrazuje..takže idem sa snažiť dať všetko doporiadku :P